Записатися до лікаря
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося найближчим часом.
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
Ми дбаємо про вашу родину!
Записатися до лікаря
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося найближчим часом.
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
Ми дбаємо про вашу родину!
Записатися на консультацію
Залиште свої контакти і ми зв'яжемося найближчим часом.
Ваше імя та прізвище
Ваш номер телефону
Оберіть фахівця
Ми дбаємо про вашу родину!
Блог Familia KIDS

ЗДОРОВІ ЗУБКИ: 10 ДИТЯЧИХ КНИГ

Захоплююча розповідь з цікавими героями – кращий спосіб донести до малюка корисну інформацію на тему здоров'я. Ми підібрали 10 книг про здоров'я зубів, які допоможуть привчити дитину доглядати за ними та робити це з задоволенням!

ЗУБНА ЩІТКА (з книги «Карлхен зростає»)


Ця книга – розповідь про маленьке зайченя Карлхене, який не хоче чистити зуби перед сном. Він стверджує, що улюблені іграшки не чистять зубки, отже і йому не треба. Мама Карлхена дізнається дійсну причину такої поведінки зайченя і знаходить рішення проблеми. Книга орієнтована на дітей дошкільного віку та розкриває проблему здоров'я зубів у милій історії про зайчика і його маму.

МАША ТА МІША. ЧИСТИМО ЗУБИ


Діти люблять копіювати один іншого, іноді це не веде ні до чого позитивного, але трапляється й навпаки. У цій книзі розповідається про двох діточок Машу та Мішу, яким корисно чистити зубки перед сном. Маша не любить цього робити, а Міша, навпаки, – любить. Ще й пісеньки співає і танцює, коли чистить зубки. Книга розповідає про те, що чистка зубів – це не нудно, і можна проводити цей час з користю та веселощами.

ДІТЯМ ПРО ЗУБКИ. НЕЙМОВІРНА ПОДОРОЖ ПО ЗУБЛАНДІЇ


Дуже інформативна книжка для дітей. У цій книзі представлені повчальні розповіді, персонажі, що запам'ятовуються, ігри, загадки та уроки рукоділля на зубну тему. Дитина дізнається як чистити зуби, що їм шкодить, а що – допомагає, як ростуть її зуби, як лікар ставить пломби, який зуб сильніше та інші цікаві факти. Після прочитання цієї книги похід до стоматолога вже не здаватиметься таким страшним, бо події з книги підготують малюка до процедур, які буде робити лікар.

НОВІ ЗУБИ


Вже знайомі герої «Смішариків» розкажуть повчальну історію про те, як Крош боявся стоматолога Совунью та придумував способи уникнути з нею зустрічі. Але любов до моркви та біль, яка не проходила, змусили піти на прийом до лікаря. Дитина при читанні цієї книги вчиться на чужих помилках і дізнається, що біль терпіти не потрібно, а похід до стоматолога – це зовсім не страшно.

В ГОСТЯХ У ЗУБНОЇ ФЕЇ


Чудова казка, наповнена дитячими мріями і чудесами. Розповідь про хлопчика Томе і його сестру Холлі, які стають гостями в замку на хмарах у Зубної Феї, де дізнаються, навіщо їй забирати дитячі зуби, і особисто запалюють нову золоту зірку на небі. Яскраві ілюстрації та простий текст створені для легкого сприйняття інформації дітьми. Книга підійде для читання казок на ніч, адже тут присутні і повчальність, і чудеса.

ЧОТИРИ ЗУБИ (Таїс Золотковська, Вероніка Котик)


Перше, на що звертаєш увагу, коли розгортаєш книжку «Чотири зуби», — барвисті, динамічні й інформативні ілюстрації Вероніки Котик. Чищення зубів для маленької головної героїні — це непросто щоденна дія, а одне з дитячих суперумінь. Книга навчить дітей любити близьких, допомагати їм і ділитися своїми новими знаннями — раптом комусь вони потрібні. І, звісно ж, як правильно чистити зуби!

ЗУБНА КНИГА. Все про твої молочні зуби (Івона Радюнц)


У кожної дитини колись випадає перший молочний зуб. Для нього це ціла подія та привід для гордості. Але водночас все це незрозуміло. Ця книга зніме всі страхи дитини. Доступно і цікаво в ній розповідається про те, що таке молочні зуби, навіщо вони потрібні, як влаштовані і як відбувається зміна зубів.

У ЗУБНОГО ЛІКАРЯ (Майкл Бонд «Ведмедик Паддінгтон знаходить вихід»)


Ведмедик Паддінгтон — відомий ласун. І, хоча у ведмедя цілих сорок два зуби, все одно кожен на рахунку. Дуже солодкі та дуже липкі іриски домашнього приготування, як виявилося, можуть привести прямо в кабінет зубного лікаря. Але там зовсім не страшно: зручне крісло, ідеально чисті та сліпуче блискучі інструменти. Правда, якщо в цьому кріслі виявиться такий незвичайний пацієнт, потрібно тримати вухо гостро.

ЧИСТИМО ЗУБКИ (Аліна Босенко, Геннадій Меламед)


Пустотливі вірші про життя звіряток допоможуть легко розв'язувати дитячі проблеми. Разом з зайчатами малюки навчаться вмиватися, правильно чистити зубки, робити фізичні вправи та інші важливі для здоров'я речі.

ЗУБНІ МОНСТРИ. Що вони роблять у мене в роті? (Учида Саяко)


Як зробити так, щоб дитина не боялася зубного лікаря? Відповісти на це непросте питання вам допоможе ця книга, адже її автор справжній доктор. Вже понад 20 років він розповідає своїм маленьким пацієнтам історії про перемогу маленьких хоробрих дітей над зубними монстрами. Ця книга допоможе дітям перестати боятися лікаря, а навпаки сприймати доктора як помічника і друга.


Розвиваючі заняття для дітей